Інтер'єрна фотозйомка - одна з ключових спеціалізацій. Кожен об'єкт унікальний, навіть в стандартній двокімнатній квартирі може бути втілена цікава дизайнерська ідея! Що говорити про спа-центр, багатоярусний ресторан або готельно-розважальний комплекс, багатомільйонний проект, над яким працювала ціла команда кваліфікованих дизайнерів, архітекторів, будівельних компаній! Саме тому, підхід до кожного об'єкта індивідуальний, включає попереднє обстеження, вивчення розташування до руху сонця і на ландшафті, аналіз потреб замовника. Фотограф інтер'єру, лише після такого аналізу, використовуючи професійну повноформатну камеру, оптику з різною фокусною відстанню, приступає до виконання завдання.
Зйомка інтер'єру проводиться для архітекторів і дизайнерів, готелів, спа, ресторанів, барів, пабів, кафе, ріелторів, приватних арендодавцев, виробників меблів, меблевих салонів, підприємств, заводів, фабрик, торгово-розважальних центрів і роздрібних магазинів, освітніх і громадських установ, медичних центрів і приватних клінік, пам'яток історії та архітектури, музеїв. Суттєвим доповненням до позитивного іміджу закладу будуть портрети персоналу природному оточенні, на робочому місці, це розташовує до довіри потенційного клієнта, який розглядає ваш сайт або каталог.
Всі фотографії проходять обробку, по експозиції, контрасту, насиченості, а також при необхідності ретушуються. На виході, клієнт отримує всі оброблені фотографії протягом обумовленого терміну (1-10 днів), в розмірах, необхідних для подальшого розміщення в інтернеті, соціальних мережах і друку.
Наша команда базується в Києві, Одесі та Закарпатті, але ми мобільні і можемо також забезпечити комплексну фотозйомку в м Львів, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Ужгород, Мукачево, Свалява, Хуст, туристичні селища Закарпаття, Буковель, Трускавці, а також інших міст України, за домовленістю. Також здійснюємо виїзд на фотозйомки в країни Європи.

You may also like

Back to Top